Середа, 24.10.2018, 06:08
Прікрепітельний
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2009 » Серпень » 13 » Як організми використовують енергію?
Як організми використовують енергію?
12:27

Перший результат полягає в тому, що завдяки фотосинтезу виникла величезна кількість видів організмів, які виявилися незалежними від їжі (корми) органічного походження. Це створило умови для їх процвітання. Що ж до другого результату, то він полягає в тому, що завдяки кисню, який вивільняється в процесі біосинтезу, багато організми стали витягувати з споживаної їжі (корми) більше енергії, стали кращими компенсуватися їх енергетичні витрати.

Завдяки великій кількості кисню та органічних молекул виник процес адаптації ланцюга транспорту електронів з НАДФ на кисень, що сприяло появі аеробного типу дисиміляції. Припускають далі, що першими аеробами були зелені рослини і хемосінтезірующіе мікроорганізми.

Особливе питання пов'язаний з походженням ферментів. Безсумнівно, що вони є еволюційним придбанням організмів. Припускають, що в ході еволюції ферменти ускладнювалися поступово. Однак переконливих пояснень механізму виникнення перших ферментів немає, також як і немає пояснень характеру першого ферментативних реакцій.

Як організми використовують енергію? б.

Повне окислення глюкози дає 636 ккал енергії (глюкоза + О2 ® Н2О + СО2 + 636 ккал). У процесі гліколізу глюкози продукуються дві молекули АТФ (глюкоза - 2 АТФ + 2 піровиноградна кислота). Розпад однієї молекули АТФ до однієї молекули АДФ дає 8 ккал (АТФ ® АДФ + РО4 + 8 ккал).

Скільки молекул АТФ необхідно для синтезу в одну секунду ДНК, РНК, білка, ліпідів і полісахаридів у клітинах людини, якщо припустити, що їх близько 3 х 102 в організмі дорослої людини і що їх Біосинтетичними здатність є такою ж, як і в Е. coli (див. табл. 7).

Опишіть властивості автотрофи і гетеротрофів з точки зору введення і використання енергії.

Наведіть приклади Біосинтетичними здатності клітин.

Дайте визначення і наведіть основні властивості автотрофні, гетеротрофних, і міксотрофних організмів.

Розмноження - це властивість організмів виробляти потомство або здатність організмів до самовідтворення.

Процес розмноження виключно складний і пов'язаний не лише з передачею генетичної інформації від батьків до потомства, але і з анатомічними і фізіологічними властивостями організмів, з їх поведінкою, гормональним контролем. Розмноження організмів супроводжується процесами їхнього росту й розвитку.

Для живих істот характерно надзвичайна різноманітність у способах розмноження. Тим не менше розрізняють два основних способи розмноження - безстатеве і статевий Безстатеве розмноження, або апоміксіс (від грец. Аро - без, mixis - змішання), являє собою процес, у якому бере участь лише один батько (клітка чи багатоклітинний організм). Навпаки, в статевому розмноженні бере участь два батьки, кожен з яких має власну репродуктивну систему і продукує статеві клітини (гамети), які після злиття утворюють зиготу (плідне яйце), що диференціюються потім в ембріон. Отже, при статевому розмноженні має місце змішання спадкових факторів, тобто процес, званий амфіміксі-сом (від грец. Amphi - з обох сторін, mixis - змішання).

Безстатеве розмноження характерно для багатьох видів організмів як рослин, так і тварин. Воно зустрічається у вірусів, бактерій, водоростей, грибів, судинних рослин, найпростіших, губок, кишковопорожнинних, мшанок і покривників.

Найбільш проста форма безстатевого розмноження характерна для вірусів. Їх репродуктивний процес пов'язаний з молекулами нуклеїнових кислот, зі здатністю цих молекул до самоудвоенію і заснований на специфічності щодо слабких водневих зв'язків між нуклеотидами.

Стосовно до інших організмів, які розмножуються безстатевим шляхом, розрізняють вегетативне розмноження і розмноження спорообразованіем.

Вегетативне розмноження - це розмноження, при якому з частини, що відокремилася від материнського організму, розвивається новий організм.

Переглядів: 961 | Додав: boriskare186 | Теги: Енергетичні, Умова, Багато | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz